Розбираємо будову та принцип роботи датчика кисню

Датчик кисню є одним з найважливіших компонентів вихлопної системи транспортного засобу, від якого значною мірою залежить продуктивність двигуна. Розглянемо складові датчика і принцип його функціонування, для проведення самостійної діагностики вихлопної системи.

 

Датчик кисню, розташований в системі випуску відпрацьованих газів. Залежно від особливостей рухової системи і сукупності випуску газів, кількість датчиків кисню може відрізнятися. Як правило, у складі вихлопної системи сучасного транспортного засобу встановлюються від одного до пари аналізаторів. Перший лямбда-зонд, як правило, монтується відразу після колектора випуску газів. Таким чином, виходять з вихлопної системи гази потрапляють на діючу поверхню пристрою. У разі якщо транспортний засіб оснащений другим датчиком кисню, як правило, він зупиняється за каталізатором.

 

 

Кожен сучасний автомобіль в обов'язковому порядку оснащується датчиком кисню - лямбда-зонд. Датчик отримав широке поширення в автомобілебудуванні, завдяки запровадженим нормам екології. Як відомо, вихлопні гази містять певну кількість шкідливих речовин, що потрапляють в атмосферу. Сьогодні, у всьому світі передбачений гранично допустимий поріг шкідливих речовин, що міститься у вихлопних газах. У деяких країнах Європи, дозволяється експлуатація автомобіля, тільки при оснащенні високо екологічним двигуном. У нашій країні, норми екології менш суворі, але все ж основні заходи щодо зниження домішок у відпрацьованих газах передбачені на кожному авто.

 

Крім аналізатора - Лямбда зонд, вихлопна система сучасного транспортного засобу має в своєму складі каталізатор, який також служить для зменшення рівня токсичності вихідних газів. Як відомо для продуктивної роботи каталізатора потрібні певні умови. Каталізатор дозволяє ефективно знизити показники токсичності вихлопної суміші, при відповідному контролі за сукупністю палива і повітря. В іншому випадку каталізатор стрімко знижує свою продуктивність і в цей момент сукупність випуску газів використовує аналізатор кисню.
L - лямбда, яка входить до складу назви кисневого датчика позначає показник перевищення потоку повітря в робочій суміші. Визначення зайвої частини потоку повітря в робочому складі відбувається наступним чином.

 

Лямбда зонд, аналізує залишок повітря при виході відпрацьованих газів. При правильному складі робочої суміші, отриманий показник становить: чотирнадцять і сім повітряного потоку на одну частину палива, відповідно лямбда при цьому дорівнює одиниці.
Проміжок продуктивної функції каталізатора досить вузький. В даному випадку лямбда дорівнює одиниця. Для підтримки правильності роботи, необхідна правильна і продуктивна роботи системи забезпечення з електронним впусканням суміші. При цьому зворотний цикл передбачає аналізатор повітря. Саме для того, щоб забезпечити продуктивну роботу вихлопної сукупності, Лямбда зонд монтується перед початком каталізатора.

 

Аналізатор повітря - лямбда-зонд, виробляє спеціальний сигнал, який надалі передається ЕБУ системи формування суміші. Після того як електронний блок управління сукупності формування суміші приймають електронний сигнал від аналізатора повітря, він регулює паливо-повітряну суміш шляхом зміни подається в циліндри складу. Як відомо, деякі моделі машин оснащуються другим аналізатором кисню, встановленим на виході каталізатора. Такий пристрій вихлопної системи дозволяє ефективно збільшити правильність створення паливоповітряної суміші. Також додатковий аналізатор дозволяє контролювати функцію каталізатора, для того щоб він зміг ефективно виконувати свою роль і скорочувати обсяг шкідливих домішок у відпрацьованих газах.

 

Більшість сучасних виробників, виготовляють аналізатор кисню зі сплаву цирконію. Також у складі елемента передбачена керамічна частина, яка є джерелом струму, що змінює заряд залежно від показників температури і кисню. Поверхня датчика кисню, взаємодіє з повітрям і газами усередині системи. Виходячи з показників насиченості виходить суміші киснем, аналізатор формує певний сигнал. Контрольний пристрій приймає сигнал аналізатора і зіставляє його з допустимим показником, закладеним в прошивці. У разі якщо отриманий параметр відрізняється від необхідного, електронний блок контролю за паливною сумішшю змінює насиченість складу в необхідну сторону. Завдяки даним принципом, виникає зворотний зв'язок між блоком управління і аналізатором. Точна настройка паливоповітряної суміші, сприяють правильній функції двигуна, зниження токсинів у відпрацьованих газах і правильному споживанню палива.

 

У ході експлуатації транспортного засобу, лямбда-зонд функціонує в складних умовах. У зв'язку з цим, як і будь-який пристрій автомобіля він піддається постійному зносу і нерідко приходить в несправність. Порушення функції аналізатора кисню значною мірою впливає на продуктивність рухової системи і сприяє збільшенню витрати бензину. У зв'язку з цим вихлопна система вимагає своєчасної діагностики та регулярного обслуговування.
Розглянемо можливі причини поломки аналізатора кисню.
Як правило, до порушення функції датчика кисню переводить ряд сукупностей, серед яких найбільш поширені:

 

• Використання паливної суміші низької якості. Бензин поганої якості містить у своєму складі ряд домішок, які сприяють передчасного зносу компонентів вихідний системи. Зокрема, залізо і свинець порушують структуру платинових електродів, вже при кількох заправках мало-якісної сумішшю.
• Неправильне налаштування системи запалювання. При порушенні кута випередження системи запалювання, може відбутися перегрів корпусу аналізатора.
• Надмірне збагачення суміші, також призводить до перегріву корпусу лямбда-датчика.
• Освіта масла у вихлопній системі, отримане в результаті зношеності масло-знімних елементів.

 

 

• Різні порушення в роботі системи запалювання, сторонні звуки в глушнику, все це призводить до руйнування вразливою керамічної структури.
• Механічні пошкодження датчика отримані в ході експлуатації транспортного засобу.
• Множинні спроби завести автомобіль через короткий проміжок часу сприяє скупченню не відпрацьовані суміші в провідниках випуску. При утворенні ударною хвилею склад запалюється, що неминуче призводить до порушення структури датчика лямбда.

 

• Попадання на робочу поверхню аналізатора сторонніх рідин (масло, ОЖ або звичайне миючі засіб), в такому випадку лямбда-зонд також втрачає свою продуктивність.
• Якщо при монтажі аналізатора використовувалися герметичні склади, які мають в основі силікон, то така суміш може порушити свою структуру в ході експлуатації транспортного засобу і посприяти передчасного зносу датчика.
• Обрив провідників датчика, порушення їх герметичності або замикання ланцюга, також сприяють порушенню функції лямбда-аналізатора.

 

Як правило, для виявлення несправностей лямбда-аналізатора не вимагається проведення дорогої діагностики та звернення до спеціалізованої сервіс. Справа в тому, що незважаючи на свої невеликі габарити, датчик кисню виконує досить важливу функцію і при порушенні його структури значною мірою порушується робота рухової системи. Тому, на несправність лямбда-аналізатора вказують цілком помітні ознаки.
Звернути увагу на стан лямбда-зонд, потрібно при виникненні таких несправностей:
• Некоректна робота движка при невеликих оборотах.
• Погіршення динаміки розгону транспортного засобу.
• Значно збільшена витрата бензину.
• Перегрів нейтралізатора або значне підвищення його робочої температури.
• Виникнення стороннього звукового супроводу після зупинки транспортного засобу.
• Збільшення показників токсичності вихлопних газів.

 

Діагностика лямбда-зонд.
Для проведення діагностики, нам потрібно: оригінальна інструкція заводу виробника, цифровий вольтметр, осцилограф. Перед проведенням діагностики аналізатора кисню, двигун автомобіля необхідно прогріти. Розглянемо основні етапи перевірки пристрою.
1. Першим кроком, необхідно ознайомитися з оригінальною інструкцією заводу-виробника. Виробник вкаже місце розташування контрольного пристрою, а також його основні параметри.
2. Далі, необхідно перевірити всі показники, які можуть вплинути на неправильну роботу аналізатора: напруга в мережі транспортного засобу, кут випередження запалювання, функція системи паливної подачі. Крім цього, необхідно звернути свою увагу на герметичність провідників і провести візуальну діагностику зовнішніх механізмів.

 

3. Тепер знаходимо аналізатор кисню, відповідно до інструкції виробника. Після цього, необхідно провести візуальну діагностику вимірювального прібора.В разі якщо керамічна частина аналізатора має нагар, то датчик підлягає обов'язковій заміні. До утворення нальоту на керамічній частини аналізатора, найчастіше призводить використання паливної суміші низької якості. Якщо візуальна діагностика показала прийнятний стан аналізатора, необхідно продовжити перевірку.
4. Наступним етапом, відключаємо аналізатор і підключаємо його провідники до приладів. Далі, запускаємо автомобіль і натискаємо на педаль газу до досягнення обертів: дві з половиною тисячі в хвилину. Тепер, за допомогою пристрою для насичення складу знижуємо показники оборотів до двохсот на хвилину.
5. У разі якщо транспортний засіб оснащений електронним контролем паливної системи, видаляємо у вікно трубку регулятора тиску і звертаємо увагу на показники вимірювального приладу. Якщо показники вольтметра наближені до позначки 0, 9 Вт, то аналізатор кисню справний. На несправність лямбда-датчика, вкаже відсутність реакції вимірювального приладу або показник нижче 0,8 Вт

 

6. Наступним етапом необхідно перевірити насиченість паливоповітряної суміші. Використовуючи вакуумну трубку, необхідно забезпечити підсос повітря. У разі якщо аналізатор працює правильно, показання вимірювального приладу не будуть перевищувати позначку 0, 2 Вт
7. Завершальним етапом, необхідно перевірити роботу аналізатора на практиці. Для цього підключаємо пристрій до гнізда подачі палива і паралельно встановлюємо електровимірювальні прилади. При цьому необхідно збільшити оборот затримки до 1500 хвилину. Про справність контрольного пристрою, повідомлять показники приладу - 0, 5 Вт За інших показниках, лямбда-зонд підлягає обов'язковій зміні.

 

 

Вихлопна система відіграє важливу роль в роботі транспортного засобу. Для підтримки належної продуктивності двигуна, а також для збільшення терміну експлуатації ДВС, необхідно своєчасно діагностувати і обслуговувати сукупність випуску відпрацьованих газів. Лямбда аналізатор, порівняно просте і невеликий пристрій, при цьому виконує відповідальну функцію у формуванні робочої суміші. Підтримка працездатності датчика, дозволить зберегти функцію ДВС і зберегти оптимальний витрата бензину. Перевірити і замінити аналізатор досить просто своїми руками, при цьому дана процедура дозволить заощадити на ремонті найважливішою системи авто.